PSB2253100KHL
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PSB2253100KHL
JLCPCB Part #
C3798660
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 725V、2.5kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS