UVY2D4R7MED
MFR.Part #
UVY2D4R7MED
JLCPCB Part #
C1583762
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 200V 35mA@120Hz 4.7uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS