PLV1V560MCL1
MFR.Part #
PLV1V560MCL1
JLCPCB Part #
C1578693
Package
Plugin,8x9mm
Description
-55℃~+105℃ 1.9A@100kHz 29mΩ@100kHz 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 56uF 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,8x9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS