LNY2V392MSEG
MFR.Part #
LNY2V392MSEG
JLCPCB Part #
C6218203
Package
Bolt,D63.5xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 14.1A@120Hz 28.6mm 350V 3900uF 63.5mm 80mm ±20% Bolt,D63.5xL80mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS