LGY1C123MELZ35
MFR.Part #
LGY1C123MELZ35
JLCPCB Part #
C1590476
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 16V 2.4A@120Hz 22mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS