PLV1D331MDL1TD
MFR.Part #
PLV1D331MDL1TD
JLCPCB Part #
C1579153
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2.8A@100kHz 20V 24mΩ@100kHz 3000hrs@105℃ 330uF 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS