PLV1D221MDL1TD
MFR.Part #
PLV1D221MDL1TD
JLCPCB Part #
C1578526
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.4A@100kHz 20V 220uF 25mΩ@100kHz 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS