UPM1J101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM1J101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1665793
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 120mΩ 20mm 495mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS