6SEP820M+T
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
6SEP820M+T
JLCPCB Part #
C1578640
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mΩ 13mm 272mA@120Hz 3000hrs@105℃ 5mm 6.3V 820uF Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS