PCV1V181MCL2GS
MFR.Part #
PCV1V181MCL2GS
JLCPCB Part #
C488000
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.7mm 180uF 22mΩ 3000hrs@105℃ 35V 4.1A@100kHz Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS