UCZ1V680MCL1GS
MFR.Part #
UCZ1V680MCL1GS
JLCPCB Part #
C2163380
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 135mA@120Hz 200mΩ 3000hrs@125℃ 35V 68uF ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS