URZ1J330MPD1TA
MFR.Part #
URZ1J330MPD1TA
JLCPCB Part #
C1593396
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 200mA@10kHz 3.5mm 33uF 63V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS