LQR2G332MSEGBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LQR2G332MSEGBB
JLCPCB Part #
C7295826
Package
Bolt,D63.5xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 13.2A@120Hz 28.6mm 3300uF 400V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS