LQR2V332MSEFBB
MFR.Part #
LQR2V332MSEFBB
JLCPCB Part #
C1616571
Package
Bolt,D51xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 17.36A@10kHz 22mm 3300uF 350V 5000hrs@85℃ 51mm ±20% 螺栓,D51xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS