UUJ2E330MNQ6MS
MFR.Part #
UUJ2E330MNQ6MS
JLCPCB Part #
C2166566
Package
SMD
Description
-40℃~+105℃ 230mA@120Hz 250V 33uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS