LNY2G103MSEJBB
MFR.Part #
LNY2G103MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618688
Package
Bolt,D90xL133mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 133mm 2000hrs@85℃ 30.8A@10kHz 31.8mm 400V 90mm ±20% 螺栓,D90xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS