UPJ1E222MHD6TN
MFR.Part #
UPJ1E222MHD6TN
JLCPCB Part #
C1581204
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.05A@10kHz 20mm 2200uF 25V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS