UVP1J100MED1TA
MFR.Part #
UVP1J100MED1TA
JLCPCB Part #
C5112292
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 12.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 57mA@120Hz 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS