LNX2H182MSEG
MFR.Part #
LNX2H182MSEG
JLCPCB Part #
C1590102
Package
Bolt,D63.5xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 1800uF 28.6mm 5000hrs@85℃ 500V 6.5A@120Hz 63.5mm ±20% Bolt,D63.5xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS