LNT2W222MSEG
MFR.Part #
LNT2W222MSEG
JLCPCB Part #
C1591175
Package
Bolt,D63.5xL113mm
Description
-25℃~+105℃ 113mm 16.52A@10kHz 2200uF 28.6mm 450V 5000hrs@105℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS