LLS1J822MELC
MFR.Part #
LLS1J822MELC
JLCPCB Part #
C1668671
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 5.8075A@50kHz 63V 8200uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS