LNUN7332MSEH
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNUN7332MSEH
JLCPCB Part #
C1587968
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-40℃~+105℃ 12.1A@120Hz 143mm 31.8mm 3300uF 5000hrs@105℃ 525V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS