UMF1A330MDD
MFR.Part #
UMF1A330MDD
JLCPCB Part #
C1596126
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2mm 33uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS