LNU2H272MSEHBB
MFR.Part #
LNU2H272MSEHBB
JLCPCB Part #
C1617815
Package
Bolt,D76.2xL108mm
Description
-40℃~+105℃ 108mm 13.44A@10kHz 2700uF 31.8mm 5000hrs@105℃ 500V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS