LKS1J472MESB
MFR.Part #
LKS1J472MESB
JLCPCB Part #
C1583193
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 30mm 30mm 3A@120Hz 4700uF 63V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS