LNT2G471MSEC
MFR.Part #
LNT2G471MSEC
JLCPCB Part #
C3812620
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 103mm 12.7mm 3.1A@120Hz 35mm 400V 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS