LNT2G471MSECBN
MFR.Part #
LNT2G471MSECBN
JLCPCB Part #
C1614226
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 103mm 12.7mm 35mm 4.34A@10kHz 400V 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS