LNR1E473MSE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNR1E473MSE
JLCPCB Part #
C1663766
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 103mm 12.7mm 25V 35mm 47000uF 5000hrs@85℃ 8.2A@120Hz ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS