LNT1C473MSE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT1C473MSE
JLCPCB Part #
C1663776
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 103mm 12.7mm 16V 2000hrs@105℃ 35mm 47000uF 7.82A@10kHz ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS