LAKW6181MELB35
MFR.Part #
LAKW6181MELB35
JLCPCB Part #
C3724323
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 30mm 35mm 420V 900mA@120Hz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS