ULH2W2R2MNL1GS
MFR.Part #
ULH2W2R2MNL1GS
JLCPCB Part #
C250885
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 11mm 2.2uF 20mA@120Hz 4000hrs@125℃ 450V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS