UST1C220MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UST1C220MDD
JLCPCB Part #
C1584000
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 22uF 2mm 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS