LLS2V391MELA
MFR.Part #
LLS2V391MELA
JLCPCB Part #
C1588618
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 3.0602A@50kHz 3000hrs@85℃ 350V 390uF 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS