UTS1C100MDD1TE
MFR.Part #
UTS1C100MDD1TE
JLCPCB Part #
C1597207
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 10uF 16V 29mA@100kHz 4mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS