UPM1H470MED1TA
MFR.Part #
UPM1H470MED1TA
JLCPCB Part #
C1588787
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 2.5mm 3000hrs@105℃ 330mA@10kHz 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS