LLS2V181MELY
MFR.Part #
LLS2V181MELY
JLCPCB Part #
C1602644
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.7732A@50kHz 10mm 180uF 20mm 3000hrs@85℃ 350V 35mm ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS