UPV1H220MGD
MFR.Part #
UPV1H220MGD
JLCPCB Part #
C4155595
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 2.5mm 22uF 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS