LKS1E562MESY
MFR.Part #
LKS1E562MESY
JLCPCB Part #
C1498560
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.65A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 25V 30mm 5600uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS