RL80J681MDN1PX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RL80J681MDN1PX
JLCPCB Part #
C3275741
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.5mm 570mA@120Hz 6.3V 680uF 8mm 8mΩ 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS