LLS2D561MELB
MFR.Part #
LLS2D561MELB
JLCPCB Part #
C6890732
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.15A@120Hz 200V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 560uF ±20% Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS