LLS2D561MELY
MFR.Part #
LLS2D561MELY
JLCPCB Part #
C1583560
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 200V 20mm 3.27A@50kHz 3000hrs@85℃ 40mm 560uF ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS