LKS1J822MESC
MFR.Part #
LKS1J822MESC
JLCPCB Part #
C3724234
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 35mm 35mm 4.05A@120Hz 63V 8200uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS