GYA1K220MCQ1GS
MFR.Part #
GYA1K220MCQ1GS
JLCPCB Part #
C6569329
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 165mA@120Hz 22uF 4000hrs@125℃ 45mΩ 80V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS