PCV1J270MCL7GS
MFR.Part #
PCV1J270MCL7GS
JLCPCB Part #
C3275484
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 27uF 3.2A@100kHz 3000hrs@105℃ 30mΩ 63V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS