MAL225772681E3
MFR.Part #
MAL225772681E3
JLCPCB Part #
C3724535
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160mΩ 200V 25mm 3.332A@10kHz 37mm 5000hrs@85℃ 680uF ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS