UEP1C470MED1TD
MFR.Part #
UEP1C470MED1TD
JLCPCB Part #
C2166072
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 6.3mm 67mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS