UKT1H2R2MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKT1H2R2MDD1TA
JLCPCB Part #
C1592154
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.2uF 40mA@10kHz 50V 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS