LLG2Z102MELZ40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLG2Z102MELZ40
JLCPCB Part #
C1602219
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 180V 2.8A@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS