UWT1V3R3MCL2GB
MFR.Part #
UWT1V3R3MCL2GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 13.5mA@10kHz 3.3uF 35V 3mm 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS