LKSN2472MESB
MFR.Part #
LKSN2472MESB
JLCPCB Part #
C5664620
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.9A@120Hz 30mm 32mm 4700uF 56V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS